• Nowy

Kocioł BIO SLIM

Z montażem
Wyszczególnienie/ Typ kotła
16 400,00 zł
Brutto
Ilość

 

Nasz sklep posiada politykę bezpieczeństwa - Sprawdź

 

Możliwość transportu zakupionych produktów

 

Możliwość montażu większości produktów - zapytaj obsługę sklepu

Opis

BIO SLIM – Kompaktowy kocioł z przeznaczeniem do wąskich kotłowni i wszędzie tam gdzie oczekujemy wysokiej sprawności urządzenia. Gwarantuje to sprawdzony walcowy wymiennik wodny kotła. 

- Zasobnik pelletu umieszczony bezpośrednio nad kotłem. Rozwiązanie to pozwala na umieszczenie urządzenia w wąskich pomieszczeniach kotłowni.
- Efektywny i wysokowydajny palnik pelletowy z funkcją automatycznego czyszczenia. Wyposażony w modulację nadmuchu powietrza z systemem „ADAPTIVE CONTROL”, zapewnia niezawodną pracę.
- Wymiennik kotła o walcowej konstrukcji z poziomymi płomieniówkami z zastosowaniem ekonomizerów pozwala na odzysk ciepła i potwierdza wysoką sprawność kotła.
- Wentylator wyciągowy eliminujący problem z niewłaściwym ciągiem kominowym, stabilizujący pracę kotła.
- Obsługa kotła dzięki zastosowanemu sterownikowi APC 3, gwarantuje intuicyjną obsługę i samokontrolę kotła. Sterownik APC 3 pozwala na obsługę 6 pomp. 2 zaworów mieszających oraz wbudowany moduł internetowy.
- Zastosowany czujnik poziomu pelletu w zasobniku pozwala na kontrolę stanu paliwa, a w przypadku wystąpienia braku paliwa, po ponownym zasypaniu nie ma konieczności ponownego procesu rozpalania kotła.  

 

- 5 lat gwarancji na szczelność wymiennika ciepła, 2 lata na pozostałe elementy i sprawne działanie kotła
- Wymiennik ciepła wykonany z atestowanej wysokogatunkowej stali
- Wysoka sprawność cieplna w zakresie od 91,4 do 94,2% dzięki zwiększonemu odzyskowi ciepła ze spalin
- Sterownik APC 3 ADAPTIVE CONRTOL obsługujący 6 pomp- C.O, C.W.U., pompa zaworu 1, pompa zaworu 2 oraz 2 dodatkowe. Sterowanie dwoma zaworami mieszającymi. Podgląd i zmiana parametrów sterownika poprzez wbudowany moduł internetowy z gniazdem RJ-45.
- Możliwość podłączenia modułu GSM- opcja za dopłatą.
- Kocioł przystosowany w standardzie do montażu w układzie zamkniętym pod warunkiem montażu zabezpieczeń zgodnie z DTR kotła
- Palnik pelletowy z funkcją automatycznego czyszczenia w standardzie
- Sterowanie ADAPTIVE CONTROL- regulacja pracy kotła w oparciu o przepływ powietrza przez wymiennik
- Katalizatory ceramiczne stabilizujące proces spalania
- Wentylator wyciągowy eliminujący problem z ciągiem kominowym i stabilizujący pracę kotła
- Czujnik rezerwy paliwa w zasobniku zatrzymuje pracę kotła przy minimalnym poziomie paliwa. Po ponownym zasypie paliwa nie ma konieczności powtarzania procedury rozpalania, a kocioł przechodzi do pracy automatycznej
- Kompaktowe wymiary

Szczegóły produktu
20 Przedmioty
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: ECO-PAL MOKRONOSY

OPAŁ KOMINKOWY ECOMAX XXL 10 KG

(0)

ECOMAX® XXL to aż 10 kg wysokiej jakości opału kominkowego w jednym opakowaniu! W 100% ekologiczny, wysokokaloryczny opał z trociny twardych drzew liściastych w rozmiarze XXL. Każdy wałek to aż ok. 8,3 kW/h, natomiast jedno opakowanie to ok. 50kW/h, co w zupełności wystarcza na miły wieczór spędzony w cieple domowego kominka. Potwierdzeniem jakości...

Cena 12,00 zł
Więcej
W magazynie
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Śledź nas na Facebooku