Nasza Firma działa nieprzerwanie od 1995 roku. Od tego czasu zaufało nam bardzo wielu klientów. Wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, budowy i montażu kominków pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy się pochwalić bardzo wieloma zrealizowanymi projektami, na przestrzeni blisko 20 lat zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zarówno klasyczne jak i nowoczesne aranżacje.

Kominki to nasza specjalność!

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji zamówień według naszego lub Państwa projektu. Do naszych obudów kominkowych proponujemy szeroką gamę wkładów kominowych kilkunastu renomowanych producentów. Wszystkie elementy obudowy kominka wykonujemy w naszym zakładzie produkcyjnym, wyposażonym w profesjonalne maszyny do precyzyjnego cięcia i obróbki kamienia. By zapewnić Państwu szeroki wybór projektów współpracujemy z wieloma polskimi dostawcami i producentami z branży kominkowej.

Piękno i nowoczesność

Nasze kominki to Państwa domowe ognisko, wokół którego skupia się cała rodzina podczas zasłużonego wypoczynku. Nie tylko w długie zimowe wieczory kominek jest niezastąpionym źródłem ciepła, a dodatkowo, pod względem estetyki nie ma sobie równych w porównaniu z innymi systemami grzewczymi.

Montaż na terenie Dolnego-śląska

Nasza firma realizuje projekty nie tylko na na terenie Wrocławia, Oleśnicy, Jelcza-Laskowice ale również na obszarze całego województwa dolnośląskiego. Montujemy również w okolicach Kępna czy Sycowa tworząc unikalne projekty, które mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii lub na na naszym Facebooku
https://web.facebook.com/Kominki-Mefisto-1397850683804060/
Są Państwo z poza wymienionego obszaru? Wystarczy skontaktować się z nami aby uzyskać informacje na temat montażu w Państwa miejscowości.

Nie tylko kominki- Mefisto Dizajn
Stare meble i wyposażenie wnętrz jest naszą pasją, którą chcemy dzielić się z innymi. Pragniemy ocalić je od zapomnienia i nadać im nowego blasku. Zajmujemy się zarówno meblami użytkowymi, jak krzesła lub szafki, jak również ozdobami i akcesoriami służącymi do wyposażenia domu. W naszym asortymencie posiadamy niecodzienne przedmioty, które nadadzą wnętrzu Twojego mieszkania niepowtarzalny urok. Sprawdzą się również jako nietuzinkowy prezent dla każdego miłośnika retro oraz niecodziennych rozwiązań w aranżacji wnętrz.

SZIEDZIBA

Smardzów ul. Wrocławska 27-29
56-400 Oleśnica

  • poniedziałek - piątek: 10:00 - 16:00
  • sobota: 10:00 - 14:00
  • Arkadiusz Chow 886 109 982

Siechnice ul. Opolska 30
50-011 Siechnice

  • poniedziałek- piątek: 11:00 - 17:00
  • sobota: 10:00 - 14:00
  • Oliwia Chow 889 537 190

Śledź nas na Facebooku