Nasza Firma działa nieprzerwanie od 1995 roku. Od tego czasu zaufało nam bardzo wielu klientów. Wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, budowy i montażu kominków pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy się pochwalić bardzo wieloma zrealizowanymi projektami, na przestrzeni blisko 20 lat zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zarówno klasyczne jak i nowoczesne aranżacje.

Nasza oferta nie obejmuje jednak wyłącznie kominków! Cały czas rozszerzamy naszą działalność i szkolimy się w wielu tematach. W naszych salonach dostaną Państwo kominki, kozy, biokominki, rekuperatory, kotły, pompy ciepła i już wkrótce fotowoltaikę!

Kominki to nasza specjalność!

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji zamówień według naszego lub Państwa projektu. Do naszych obudów kominkowych proponujemy szeroką gamę wkładów kominowych kilkunastu renomowanych producentów. Wszystkie elementy obudowy kominka wykonujemy w naszym zakładzie produkcyjnym, wyposażonym w profesjonalne maszyny do precyzyjnego cięcia i obróbki kamienia. By zapewnić Państwu szeroki wybór projektów współpracujemy z wieloma polskimi dostawcami i producentami z branży kominkowej.

Piękno i nowoczesność

Nasze kominki to Państwa domowe ognisko, wokół którego skupia się cała rodzina podczas zasłużonego wypoczynku. Nie tylko w długie zimowe wieczory kominek jest niezastąpionym źródłem ciepła, a dodatkowo, pod względem estetyki nie ma sobie równych w porównaniu z innymi systemami grzewczymi.

Montaż na terenie Dolnego Śląska

Nasza firma realizuje projekty nie tylko na na terenie Wrocławia, Oleśnicy, Jelcza-Laskowice ale również na obszarze całego województwa dolnośląskiego. Montujemy również w okolicach Kępna czy Sycowa tworząc unikalne projekty, które mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii lub na na naszym Facebooku.

Są Państwo spoza wymienionego obszaru? Wystarczy skontaktować się z nami aby uzyskać informacje na temat montażu w Państwa miejscowości.

Śledź nas na Facebooku