Kominki elektryczne
Kominki elektryczne

Kominki elektryczne

Kominek elektryczny idealnie sprawdzi się w domu czy w mieszkaniu w którym nie ma przewodów kominowych. Jedyne czego potrzebuje to wpięcie do gniazdka elektrycznego. Dowolność wyboru, stylów, wymiarów oraz kolorów pozwoli Państwu znaleźć idealny kominek elektryczny dostosowany do Państwa potrzeb. 

Kominki elektryczne posiadają cztery efekty płomieni:

Optiflame
Kominki elektryczne z tym efektem wyposażone są w będący innowacyjnym rozwiązaniem, opatentowany efekt płomieni. Powstaje on dzięki odpowiedniemu odbiciu światła oraz zastosowaniu imitacji paleniska żarzącego się drewna, polan, prawdziwego węgla lub ozdobnych kamieni. Realizm, z jakim imitowane są płomienie ognia, zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Optimyst
Unikalna technika polega na wygenerowaniu mgły wodnej za pomocą ultradźwięków, która właściwie oświetlona wznosi się dając złudzenie ognia i unoszących się nad nim smużek dymu. Dzięki takiemu rozwiązaniu palenisko kominka jest bardziej przestrzenne, efekt płomienia trójwymiarowy, a migoczące w palenisku języki ognia wyglądają jak najbardziej naturalnie, gdyż nie sprawiają wrażenia płaskich. 

Opti-V
Technologia uzyskiwania płomienia bazuje na połączeniu obrazu prawdziwego ognia, wyświetlanego na  ekranie LCD wysokiej rozdzielczości i techniki wykorzystywanej przez iluzjonistów, zwanej Duchem Peppera. Technika ta polega na wykorzystaniu systemu luster ustawionych w stosunku do siebie pod odpowiednim kątem, zwielokrotniających wyświetlany na nich obraz. Dzięki takiemu połączeniu palenisko wydaje się niezwykle przestrzenne a płomienie zyskują wrażenie trójwymiarowości. Wrażenie naturalności dodatkowo wzmaga delikatnie sączący się z głośników dźwięk trzaskających polan. 

Revillusion
Najnowszy efekt płomienia i zarazem kamień milowy w technologii iluzji ognia. Wnętrze kominka z naturalnym wzorem cegieł  oraz śladami sadzy (ThruView™) w połączeniu z dużymi polanami (Realogs® Plus) sprawia, że palenisko wygląda wyjątkowo naturalnie. Zmianę barwy realistycznie iskrzących się płomieni, regulację ich jasności i intensywności migotania umożliwia pilot zdalnego sterowania. Światło kominka można zatem z łatwością dopasować do stylu wnętrza, atmosfery, która w nim panuje, jak również do otaczającego oświetlenia. 

W zależności od modelu, urządzenia posiadają funkcję grzania, chłodnego nawiewu, regulację jasności płomieni lub regulacje czasowe działania kominka elektrycznego. 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Śledź nas na Facebooku