Lista produktów marki JACOBUS

Piece JACOBUS to rewelacyjny pomysł plus doskonała jakość wykonania sprawia iż u każdego z klientów sprawuje się w sposób wyśmienity.

Korzenie firmy sięgają roku 1981 w którym to założyciel firmy Janco De Jong stworzył pierwszy prototyp pieca JANUS. Piece Janus to rewelacyjny pomysł plus doskonała jakość wykonania sprawia iż u każdego z klientów sprawuje się w sposób wyśmienity. Piec Janus jest znany i ceniony w Holandii jak i we wszystkich krajach ościennych. Pomimo tego dbając o jakość rozwój nowych technologii wprowadzo nowy piec Jacobus. Spełnia on wyższe normy sprawnościowe jak i ekologiczne. W 2014 roku firma osiągnęła łączną sprzedaż w ilości 50 000 sztuk sprzedanych kominków. Systematycznie zwiększają produkcję obejmując swoim zasięgiem rynek Europy i nie tylko.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Marka: JACOBUS

Piec Wolnoctojący Jacobus 9

Recenzje: 0

Przedstawiamy Państwu stalowy piec wolnostojący Jacobus 9 firmy JACOBUS.Unikatowa stalowa koza o mocy 9 kW, wykonana z największa precyzją renomowanej firmy, która idealnie dopełni i ociepli Twoje wnętrze.

Cena 5 800,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: JACOBUS

Piec Wolnostojący Jacobus 12

Recenzje: 0

Przedstawiamy Państwu stalowy piec wolnostojący Jacobus 12 firmy JACOBUS.Unikatowa stalowa koza o mocy 12 kW, wykonana z największa precyzją renomowanej firmy, która idealnie dopełni i ociepli Twoje wnętrze.

Cena 6 600,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: JACOBUS

Piec Wolnostojący Jacobus 6

Recenzje: 0

Przedstawiamy Państwu stalowy piec wolnostojący Jacobus 6 firmy JACOBUS.Unikatowa stalowa koza o mocy 6 kW, wykonana z największa precyzją renomowanej firmy, która idealnie dopełni i ociepli Twoje wnętrze.

Cena 4 950,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku